نویسنده : admin موضوع: خبرها | تاریخ ارسال : 1 بهمن 1393
با احترام به استحضار میرسانیم که ارسال پیامک از روی نقشه گوگل به شهر های تهران ، اصفهان ، مشهد ، یزد ، کرج ، شیراز ، زنجان ، اهواز ، قم ، رشت ، تبریز و همدان بر روی پنل های ارسال پیامک پرفکت اس ام اس افزوده شده و مشتریان محترم میتوانند به راحتی از این سرویس استفاده نمایند.
 
 


نویسنده : admin موضوع: خبرها | تاریخ ارسال : 25 آبان 1392
در مورد پیامک های ۷۵ ریالی یا کمتر بیشتر بدانید !!!
اخیرا مشاهده میشود که شرکت هایی اقدام به فروش پیامک با نرخ کمتر از 77  ریال و حتی به قیمت ۷۰ ریال می کنند. لازم است بدانید در واقع نرخ پایین تر از 77 و در مواردی کمتر از 75 ریال و آن هم فقط برای خطوط پیش شماره ۵۰۰۰ وجود ندارد. حال چگونه است که این شرکت ها این ادعا را دارند ؟
این سوال پاسخی واضح دارد ولی از مشتریانشان پنهان است …
پاسخ این است : شماره های وجود دارند که نه پیش شماره ۳۰۰۰ ، نه ۵۰۰۰ ، نه ۱۰۰۰ است. پیش شماره این خطوط به صورت نرم افزاری تعیین میشود و در هر بار ارسال این شماره ها عوض میشوند (معمولا از خطوط ۲۰۰۰ استفاده میشود ). هیچ گونه دریافتی ندارند و فقط عمل ارسال را انجام میدهند و آن هم با کیفیت بسیار پایین ( به صورتی که در هر ۱۰۰۰ ارسال بیشتر از ۵۰۰ پیامک به دست مخاطبان نمی رسد و هزینه آن از شما کسر میشود ) ارسال ها نرم افزاری هستند و با خطوطی رندم و بی معنی انجام میشود و عملا هیچ بازدهی برای مشتریان ندارد. اگر به دنبال سامانه پیامکی هستید و کیفیت و صداقت برای شما اهمیت دارد و اگر میخواهید در آینده نزدیک دچار مشکل نشوید و راه رفته را بر نگردید ، قبل از خرید هر سامانه ای ، از تعرفه ارسال با تک تک خطوط اطلاع حاصل کنید و حتی اگر تعرفه پایینی پیدا کردید از پیش شماره آن اطلاع حاصل کنید.
کیفیت پیش شماره ها به ترتیب از عالی به پایین عبارتند از
۳۰۰۰
۱۰۰۰
۵۰۰۰ و ۰۲۱
۲۰۰۰
خطوط نرم افزاری ( بی هدف )
موفق باشید